Všechny kategorie
EN

Domů> O společnosti Jonovacorp

Před zahájením vlastního podnikání se zakladatel Jonovacorpu Joe léta zabýval obchodem s plastovými obaly. Na vlastní zkušenosti byl svědkem potíží se získáváním plastových obalů. Věděl přesně, že existuje spousta informační asymetrie, od vyhledávání továren až po sdělování požadavků.

Tyto zkušenosti slouží jako katalyzátor pro Joeovo rozhodnutí: Změnit průmysl plastových obalů a usnadnit podnikání.

V roce 1994 založila Joeova matka společnost na plastové obaly, kterou Joe převzal. Později se Joe inspiroval jmény členů své rodiny a založil značku Jonovacorp. Upřímně doufá, že všichni obchodní partneři pocítí vřelost naší společnosti, budou s námi komunikovat jako bratři a nakonec společně dosáhnou obchodního úspěchu.

Na začátku založení měl Jonovacorp pouze jednu formu a jeden kus zařízení. Po 29 letech vývoje se Jonovacorp rozrostl ve společnost s více výrobními linkami a přes 450 forem, které nám to umožňují vyrábí více než 500 milionů plastových kelímků denně.

S 29 lety zkušeností s výrobou a marketingem pomohla Jonovacorp více než 30 partnerům vybudovat povědomí o značce a zvýšit jejich ziskové marže.

Joe
- VÝKONNÝ ŘEDITEL -

Mou celoživotní snahou je přidat do průmyslu plastových obalů lidský dotek a odstranit obchodní překážky, ale ne na úkor životního prostředí.

Naše továrna

1 Surovina

2 PP list

3 Tváření

4 Tisk loga

5 Rolling The Edge

6 Hotový výrobek

7 balíček